RYN İş Kıyafetleri

1996 yılında kurulan RYN Tekstil, Sakarya merkezli bir iş kıyafetleri üreticisidir. Yüksek kalitede, tamamen özel olarak hazırlanan ürünleri, profesyonel ulaşım ağı ve yönetim kadrosu ile hizmet vermektedir.

Kurulduğumuz 1996 yılından bu yana RYN Tekstil markamızı, müşterilerimiz için bir değer haline taşımak, beklentilerine ürün kalitemiz ve hizmet istikrarımızla cevap vermek önceliğimizdir.

Satış öncesi ve sonrası ürünlerimizin arkasında müşterimizin yanında olmak görevimizdir. Kaliteli hizmet anlayışımız ile yılların getirdiği bilgi ve tecrübeye dayanan iş anlayışımızı geliştirmek ve her zaman daha iyisini yapabilmek için çalışmak idealimizdir.

Bu temellere dayanan iş ahlakımız ve dürüst çalışma çabamız daima ileriye koyduğumuz hedeflerimizi büyüterek üretmemize ve gelişmememize rehber olmuştur.

Bulunduğumuz iş tekstili sektöründe çeyrek asra yaklaşan iş tecrübemizi ilişkilerimizde istikrar ve iyi niyet çerçevesinde devam ettirmekteyiz. Her zaman gayesi en iyiler ve en iyi olmak isteyenler ile çalışmak olan bir kurumsal yapıya sahip yönetimsel kadrosunu baştan aşağıya müşteri memnuniyeti odaklı kurmuş bir firma olmaktan mutluluk duymaktayız.